Marek Rogalski-Janc


Marek Rogalski-Janc – czterokrotny Mistrz Polski i potrójny Mistrz Świata w psich zaprzęgach  jest ambasadorem marki Fish4Dogs

Dyscypliny sportowe Marka

  • Canicross – zaprzęg składa się z zawodnika poruszającego się pieszo i psa
  • Bikejoring – zaprzęg składa się z maszera, poruszającego się na rowerze i psa
  • Scooter – zaprzęg składa się z zawodnika poruszającego się na nartach biegowych i psa

Treningi

Treningi to bardzo waży element mojego życia. Trenuję 3 do 4 razy w tygodniu. Przynajmniej raz w miesiącu spotykam się na treningach wspólnych z członkami klubu zaprzęgowego WATAHA PÓŁNOCY. Wtedy ćwiczymy wymijania, wyprzedzania, psy przyzwyczajają się do emocji, które panują w większej grupie. To procentuje potem na zawodach.

Dieta

Jednym z najistotniejszych elementów w trenowaniu psów zaprzęgowych jest ich karmienie. Zimno i intensywne treningi bardzo zwiększają zapotrzebowanie na energię u psów. Z drugiej strony jedzenie musi być lekkostrawne i zapewniać odpowiednie minerały, tłuszcze i białka w odpowiednich proporcjach. Psy podczas szybkiego, intensywnego biegu poddane są obciążeniu organizmu, który musi mieć zapewnioną optymalną wydolność. Ich stawy narażone są w pracy oraz w codziennych zabawach na kontuzje. Muszą być cały czas w świetnej kondycji, więc żywienie jest jednym z kluczowych elementów ostatecznego sukcesu.

Marek Karmi swoje psy Fish4Dogs

Głównym składnikiem diety psów z Dark Speeders Fish4Dogs Team jest doskonała, optymalnie zbilansowana i lekkostrawna karma Fish4Dogs Finest Salmon. Karma Fish4Dogs zawiera wszystko co niezbędne i nigdy nie było problemów żywieniowych ani trawiennych. W okresie zimowym psy dostają dodatkowo Olej z Łososia, również Fish4Dogs. Najmłodsza suczka w Team’ie – Frigga je specjalną, zbilansowaną dla szczeniaków karmę Fish4Dogs Finest Ocean White Fish Puppy. W czasie treningów psy są nagradzane przysmakami Fish4Dogs Sea Jerky z suszonych skór rybich. Psy je uwielbiają!

Zapraszam wszystkich do dołączenia do Sport Clubu

Marek o Fish4Dogs

Moje psy często trenują, dlatego mają duże zapotrzebowanie energetyczne. Karma Fish4Dogs jest bogata w tłuszcze, białko i węglowodany dlatego moje psy tryskają energią i osiągają bardzo dobre wyniki na zawodach. Fish4Dogs do tego jest wysoko strawna i łatwo przyswajalna. Jest karmą mono-proteinową, to znaczy, że zawiera tylko jedno źródło białka zwierzęcego. Jest nim najwyższej jakości, pozbawione antybiotyków i hormonów mięso ryb. Dzięki temu nie muszę martwić się o alergie.
Marek rogalski-janc
Sport, który uprawiam z psami naraża je na częste kontuzje. Ich stawy są bardziej obciążone. Na szczęście ryby są bogatym źródłem siarczanów glukozaminy i chondroityny, które mają zbawienny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu szkieletowego, a Kwasy Omega- 3 posiadają naturalne właściwości przeciwzapalne.
marek rogalski-janc

Psy Marka

Psy trzeba nagradzać w trakcie treningów. Mają wtedy większą motywację i radość. Przysmaki Fish4Dogs posiadają dużą dawkę kwasów Omega-3, które poprawiają koncentrację w trakcie treningów i zawodów.

Psy Marka muszą mieć dobrą kondycję, optymalną wydolność, a stawy muszą być w świetnej kondycji. Dlatego Marek wybrał Fish4Dogs.

Marek lubi spędzać czas aktywnie. Kocha swoje psy i lubi mieć je blisko siebie. Jest zafascynowany rasą Siberian Husky. Te wszystkie czynniki popchnęły go do tak wymagającego sportu.

Najwyższa jakość

produktów Super Premium

Wysyłka w 24h

wprost do Twoich drzwi

Bezpieczeństwo

gwarancja bezpiecznych zakupów