Dietetyczność


Nadwaga jest poważnym problemem, który może prowadzić do chorób serca, cukrzycy, artretyzmu, a także innych problemów związanych z układem ruchu

Około 25% psów w Polsce cierpi z powodu nadwagi

Każdy z nas lubi rozpieszczać swojego pupila, nie ma w tym nic złego, ale musimy mieć na uwadze jak dużo kalorii nasz pies spożywa każdego dnia, wliczając w to również smakołyki.

Specjalna formuła Superior Weight Control

Dla psów, które cierpią z powodu nadwagi stworzyliśmy formułę SUPERIOR WEIGHT CONTROL, która pozwala powrócić im do prawidłowej wagi. Lekkostrawne białko RYB zapewnia pełnowartościowe pożywienie, mimo obniżonej wartości kalorycznej (tylko 7% tłuszczu), a naturalne suplementy wspomagają obciążony nadwagą organizm.

Niskokaloryczne przysmaki Fish4Dogs

Najlepszym przykładem niskokalorycznych smakołyków Fish4Dogs Sea Jerky jest Sea Jerky Tiddlers, którego wartość odżywcza wynosi jedynie 2,5 kcl. Sea Jerky Tiddlers, poprzez swoją chropowatą strukturę, usuwa kamień nazębny u psów. Dla porównania inne tego typu smakołyki zawierają od 50 do ponad 100 kcl. Podawany zgodnie ze wskazaniami na opakowaniu pozwoli psu zachować czyste i zdrowe zęby oraz nie narazi go na nadwagę.

Lekarze weterynarii rekomendują Fish4Dogs, gdy trzeba pozbyć się dodatkowych kilogramów.

Najwyższa jakość

produktów Super Premium

Wysyłka w 24h

wprost do Twoich drzwi

Bezpieczeństwo

gwarancja bezpiecznych zakupów