Historia


Nasza Historia

0 0

Jak to się zaczęło?

Jesteśmy małą, dynamicznie rozwijająca się firmą, założoną w 2013 roku. Wszystko zaczęło się od naszego psa Ollego – wyżła węgierskiego. Olli miał problemy skórne. Długo szukaliśmy dla niego odpowiedniej karmy hypoalergicznej, wysokiej jakości, która nie będzie go uczulać, a do tego dostarczy wszystkich potrzebnych wartości odżywczych. Da energię i będzie chronić stawy, co jest ważne u tak żywiołowych psów myśliwskich. I tak trafiliśmy na mało znaną na rynku polskim karmę Fish4Dogs. Jest to karma dla alergików, ze względu na jej unikalny skład. Oparta wyłącznie o mięso ryb, które bardzo rzadko wywołuje alergie. Jest lekkostrawne i wysoko strawne oraz zawiera kwasy Omega, które mają zbawienny wpływ na cały organizm psa. Kupiliśmy i Ollemu posłużyła. Problemy skórne zniknęły. Ma wspaniałą, lśniącą sierść, która przestała wypadać tak uporczywie. W ten sposób powstał pomysł, by się zająć dystrybucją tak fajnych produktów. Trudno było się nie skusić. 

Nasze psy to nasza pasja i inspiracja

Cały nasz zespół to miłośnicy psów i ich posiadacze. To one nas inspirują do wyszukiwania i oferowania takich produktów, które będą dla nich zdrowe i smaczne. Sami dbamy o to, co jemy, jak również co jedzą nasze psy. Jedzenie ma ogromny wpływ na zdrowie, samopoczucie, kondycję oraz to, jak się będziemy czuli na starość. Tak samo jest w przypadku psów. 

 

0 0
0 0

Naturalność

Wszystkie nasze produkty są wykonane z naturalnych składników, przy użyciu w pełni identyfikowalnych surowców. Jest to podstawa naszej strategii dotyczącej produkcji żywności dla zwierząt. Zero konserwantów, zero dodatków, zero zbędnych środków zwiększających objętość, zero barwników. 

Zrównoważony rozwój

Impulsem do stworzenia Fish4Dogs było zmniejszenie ilości odpadów z przemysłu rybnego. Przemysł spożywczy dla ludzi traktuje prawie 50% RYBY jako odpady, pomimo tego że jest ona całkowicie jadalna. Pod względem ekologicznym to skandaliczne marnotrawstwo zasobów naturalnych. Z tych właśnie powodów zrównoważony rozwój oraz minimalizacja wpływu ludzi na środowisko naturalne jest dla nas bardzo ważna.

0 0
0 0

Zrównoważone zasoby ryb

Gdy w oceanach zabraknie ryb my stracimy biznes, a planeta straci niezwykle cenny zasób naturalny. Populacje niektórych gatunków ryb są zatrważająco małe. Wkład Fish4Dogs w to, aby chronić najbardziej zagrożone gatunki ryb objawia się tym, że korzystamy tylko z najbardziej zrównoważonych i trwałych gatunków ryb. Używamy łososia hodowlanego oraz białą rybę, którą zwyczajowo określamy zwrotem „biała ryba oceaniczna”. To pozwala nam na korzystanie z najbardziej obfitych ilościowo ras białej ryby i nie ogranicza nas do korzystania z ras o małych populacjach, takich jak dorsz.

Filozofia firmy

Naszą zasadą jest bycie miłym, bycie przyjaznym. Zatrudniając nowych pracowników najważniejszą rzeczą jakiej szukamy jest to czy przyjemnie będzie nam się ze sobą współpracowało. W rezultacie mamy bardzo zgrany i przyjazny zespół. Wpływa to na relacje wewnątrz firmy jak i na relacje z naszymi klientami. Jedną z zalet pracy w małej firmie, w przeciwieństwie do wielkich korporacji, jest to, że możemy sami tworzyć kulturę organizacyjną oraz zbiór wartości, które wspólnie wyznajemy.  W naszą pracę wkładamy mnóstwo pasji i autentyczności, dlatego oczywiste jest to, że wierzymy, że nasze produkty są bardzo dobre. Można sprzedawać tandetne produkty, ale o wiele łatwiej i przyjemniej jest sprzedawać dobre produkty, dlatego też wszyscy jesteśmy szczęściarzami, że pracujemy w tej firmie.

0 0

Nasze psy

Piros, Olli i Zoja. To one nas inspirują do wyszukiwania i oferowania takich produktów, które będą dla nich zdrowe i smaczne.

Najwyższa jakość

produktów Super Premium

Wysyłka w 24h

wprost do Twoich drzwi

Bezpieczeństwo

gwarancja bezpiecznych zakupów