Klub hodowcy


Klubu Hodowcy Fish4Dogs powstał, by promować najlepsze standardy prawidłowego, zdrowego żywienia psów i kotów. 

Właśnie w trosce o psy i koty, ich zdrowie, dobrą kondycję utworzyliśmy Klub Hodowcy. Wspieramy psy na samym ich starcie, jak i przez całe życie, by cieszyły się nienagannym zdrowiem i dobrą kondycją. Chcemy mieć swój udział w rozwoju i wzrastaniu szczeniaków, które stają się później dorosłymi psami. Zależy nam na tym, by psy rozwijały się prawidłowo, były przez całe swoje życie zdrowe, sprawne, a to w wielkim stopniu zależy od tego, jak się odżywiają.

Karmy Fish4Dogs są karmami mono-proteinowymi. To znaczy, że zawierają tylko jedno źródło białka zwierzęcego. Jest nim najwyższej jakości, pozbawione antybiotyków i hormonów mięso ryb. Białko ryb jest lekkostrawne, o niskim poziomie nasyconych tłuszczów i cukrów, i świetne dla zdrowia jelit. W związku z tym, że białko ryb jest lekkostrawne trawione jest w ponad 90%. W porównaniu – białko z niskiej jakości wołowiny jest trawione tylko w 50-60%. 

Białko ryb jest fantastycznym pokarmem, zarówno dla nas ludzi, jak i naszych pupili. Ryby są naturalnie bogate w kwasy Omega-3, które mają istotny wpływ na stan sierści, skóry. Olej z ryb redukuje suchość oraz podrażnienia skóry. Kwasy Omega-3 wspierają również  ruchomość stawów oraz rozwój mózgu i oczu. Formy EPA i DHA tych kwasów, znajdujące się jedynie w morskich źródłach, pomagają złagodzić bóle stawów, redukując stany zapalne. Ryby to naturalne przeciwutleniacze, które eliminują szkodliwe wolne rodniki. Zawierają dużo chrząstek, które są bogatym źródłem glukozaminy i chondroityny, ważnych dla zdrowia stawów.

Fish4Dogs zastąpił pszenicę i inne zboża ziemniakami i grochem, które są zdrowszą formą węglowodanów. Uczulają one dużo rzadziej, są bogate w witaminy C, B6 i potas. Zdrowe, zbilansowane, wysoko strawne i łatwo przyswajalne jedzenie zapewni poprawne funkcjonowanie całego organizmu, zwiększy jego wydolność.

Co zyskasz?

Atrakcyjna oferta

Tylko dla Klubowiczów!

Dołącz do nas!

Zapraszamy do kontaktu!

Najwyższa jakość

produktów Super Premium

Wysyłka w 24h

wprost do Twoich drzwi

Bezpieczeństwo

gwarancja bezpiecznych zakupów